Механічна прочистка труб

Механічна прочистка каналізаційних труб допомагає позбавити від засмічень внутрішні і зовнішні трубопроводи, в тому числі у важкодоступних місцях. Це оптимальний метод для видалення особливо сильних і складних забруднень. Він дозволяє швидко очистити труби від будь-яких твердих засмічень. Це не тільки побутове сміття, жирові відкладення і ганчірки, але і шматки бетону, каміння, дріт, які могли потрапити в трубопровід під час його монтажу, ремонту або експлуатації. Крім того, з внутрішньої поверхні трубопроводу очищаються такі відкладення, як накип та іржа. 
При механічному способі прочистки каналізацій ми використовуємо спіралі, діаметром 10-16-22 мм, а також різноманітні насадки в залежності від діаметру труби, які дозволяють максимально ефективно провести чистку каналізації.

Принцип роботи насадок:

Прочистка здійснюється професійними електро-механічними машинами, які прочищають каналізаційні труби діаметром, від 30 до 250 мм.  Довжина труби яку можна прочистити складає до 50м.

Наочна демонстрація чистки

Для внутрішніх робіт з прочистки каналізацій використовується пневмо-гідро-удар "Тайфун"- це спец обладнання яке дозволяє швидко і головне чисто видалити будь-яку затор-пробку в каналізаційних трубах не забруднюючи саме приміщення.

Для профілактики засмічень каналізаційних труб радимо проводити біологічну прочистку труб